حقوق و قانون ایران،ارشد حقوق،آزمون مشاوران حقوقی،آزمون وکالت،دانلود مقالات حقوقی و فقهی

کتابخانه حقوقی به زبان انگلیسی

حتی اگر به زبان انگلیسی تسلط کاملی ندارید این مجموعه را از دست ندهید .

 بیش از 1200 کتاب با موضوعات مختلف حقوقی + به روز ترین دیکشنری ها

 .:" دیگر نگران منابع معتبر و متنوع برای پایان نامه ها

 و پروژه های تحقیقی خود  نباشید ":.

 

این مجموعه در دو دی وی دی و با قیمت 24500 تومان بدون نیاز به هزینه پست در دسترس شما قرار خواهد گرفت.منبعی غنی برای انجام کار های تحقیقی دوره کارشناسی و پایان نامه های کارشناسی ارشد و همچنین پروژه های تحقیقی و پژوهشی در دوره دکتری حقوق .جهت دانلود کاور برخی از کتابهای نفیس این مجموعه و همچنین برخی از اسامی و موضوعات و توضیحات کامل پیرامون این کتابخانه بر روی لینک های زیر کلیک نمایید .

دانلود لیست جزئی از مجموعه 1200 جلدی کتابخانه حقوقی به زبان انگلیسی (از اینجا

 دانلود حدود 40 جلد از کاور مجموعه کتابخانه حقوقی به زبان انگلیسی (از اینجا )  

توضیحات تکمیلی بیشتر :


این مجموعه شامل بیش از 1200 جلد کتاب در موضوعات مختلف حقوق می باشد و به عنوان یکی از کاملترین منابع براي اساتید،دانشجویان، پژوهشگران و تمامی علاقهمندان جهت نگارش کتب، رساله، پایان نامه، مقالات، کار تحیقی و پژوهش های حقوقی .


از جمله ویژهگی هاي این مجموعه عبارتند از:


۱- تنوع بالاي موضوعات کتب در تمامی شاخه هاي اصلی از قبیل :

حقوق جزا، حقوق مدنی، حقوق تجارت، حقوق بین المل عمومی و خصوصی، فلسفه و جامعه شناسی حقوق، حقوق بشر، حقوق مالکیت فکري و اقتصاد، حقوق اساسی، حقوق کار، حقوق عمومی، حقوق پزشکی، حقوق خانواده، حقوق اداري، حقوق محیط زیست، حقوق تطبیقی و زیر شاخه هاي آنها از قبیل جرم شناسی و شاخه هاي متفرع آن، پیشگیري از جرم شاخه هاي متفرع آن ، پلیس علمی،پزشکی قانونی، حقوق اموال و مالکیت، حقوق قراردادها، اسناد، حقوق مصرف کننده، حقوق تجارت بین الملل، حقوق بیمه دریایی، داوري هاي تجاري بین الملل، حقوق ضد انحصار و تراست، حقوق دریاها، حقوق منازعات و جنگ، سازمان هاي بین المللی، تعارض قوانین، تابعیت، حقوق و مذهب، حقوق و سیاست، حقوق و اقتصاد، نظریات و تئوري هاي حقوق، مبانی جامعه شناسی حقوق، رویکردهاي اجتماعی و سیستم هاي اجتماعی در حقوق، حقوق زنان و حقوق کودکان، حقوق مالکیت صنعتی،حقوق مالکیت ادبی و هنري، حقوق فناوري اطلاعات، حقوق رقابت، حقوق علائم تجاري، حقوق انتقال فناوري، سیستم هاي حقوقی کشورها، مبانی حقوق کار، حقوق کار در کشورهاي اروپایی و امریکا، حقوق اتحادیه هاي کارگري، سازمان بین المللی کار، مبانی حقوق عموي، جرائم و تخلفات پزشکی، مسئولیت پزشکی، حقوق بین الملل خانواده، مسئولیت در خانواده، مبانی حقوق محیط زیست، جرائم علیه محیط زیست، حفاظت از محیط زیست در طول جنگهاي مسلحانه، حقوق کشورهاي اروپایی،حقوق ایالات متحده امریکا، حقوق انگلستان، حقوق المان، حقوق کشورهاي اسلامی، حقوق روسیه و ....


۲- به روز بودن کتب :

در این مجموعه اکثر منابع انتشار سال 2000 تا اخرین ماه هاي 2012 می باشد، که این امر موجب را
فراهم میکند که مخاطبان و علاقه مندان از تازه ترین تحولات در دنیاي حقوق جهت مطالعه و پژوهش خود بهره مند گردند.


Sourcebook, Introduction, Principles, briefcase, Handbook, ) -۳بهره مندي از کتب مرجع در تمامی موضوعات اصلی علم حقوق. این مجموعه با 100 عنوان جلد کتاب مرجع در نوع خود یک کتابخانه (Essentials…کامل در علم حقوق محسوب می شود.


۴- بهره مندي از کتب انتشارات معتبر جهان که موجب افزایش اعتبار و اطمینان تحقیقات و پژوهش هاي مخاطبین خواهد شد. از جلمه این انتشارات عبارتند از:


THOMSON, Edward Elgar (EE), WILLAN, Oxford, Cambridge, Cavendish, GALE, HART,
Longman, Routledge, Palgrave Macmillan, Springer, ELSEVIER, ASHGATE, Blackwell, Rowman
& Littlefield, CRC, Butterworth-Heinemann (BH), South-Western, Greenwood, Allen & Unwin,
Samuel Chapman, Westview,


۵- دایرة المعارف ها و فرهنگ هاي حقوقی معتبر-

 این کتابخانه با بیش از 50 عنوان دایرة المعارف یکی از بی نظیرترین و کامل ترین مجموعه هاي فرهنگ لغت و دایرة المعارف را دربر داشته که در فهم موضوعات مختلف راهگشاي مخاطبین محترم خواهد بود.


۶- منبعی غنی برای پایان نامه های دکتری حقوق ، کارشناسی ارشد و کارشناسی حقوق در تمام گرایش ها ، که با توجه به متنوع بودن موارد شما را بی نیاز از صرف وقت و هزینه های بی مورد می کند .


جهت سفارش این مجموعه ابتدا ادرس و کد پستی خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید و سپس از طریق پرداخت انلاین در انتهای صفحه اقدام به پرداخت هزینه سفارش نمایید .
نام و نام خانوادگی :
ایمیل:
شماره تماس:
آدرس دقیق + کد پستی :

ابزار تماس با ما

 همچین می توانید آدرس پستی و مشخصات خود را از طریق ایمل های زیر و یا ارسال پیامک و تماس با شماره همراه اعلام فرمایید :

 ایمیل : dad_law_blogfa@yahoo.com
جیمیل : dad.law.blogfa@gmail.com

در صورت نیاز می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

tell : 0930- 403 -7260 
Google PageRank Checker